מיקרובליידינג

מיקרובליידינג, זוהי שיטה המהווה תחליף אמיתי לגבות דקות או חסרות. באמצעותה ניתן למלא נקודתית את החוסרים של הגבה, ולעצב לך את הגבות מלאות ויפות לאורך זמן.

איך מתבצע הטיפול?

באמצעות ידית מיוחדת אליה מחוברות מחטים חד פעמיות מחדירים את הפיגמנט בצבע המתאים אל המקומות החסרים בגבות ומציירים גבות מדויקות ומושלמות.

אז לפני שאת קובעת תור,
נחוץ שתדעי...

יש להמתין עד 7 ימים לאחר הטיפול כדי להתרשם מהגוון הסופי. בזמן זה הצבע מתקבע ומקבל מראה טבעי יותר, עד שנעשה שווה לצבע הגבות שלך.

כל מה שרצית לדעת על מיקרובליידינג

בצביעה יום יומית לא בטוח שתצליחי לשמור על עיצוב אחיד יום יום, במיקרובליידינג הגבות שלך מעוצבות ע"י קוסמטיקאית מומחית, שתתאים את הגבה לתווי הפנים שלך, ותעצב לך אותם באופן מדויק ומקצועי, וכך הם ישארו לאורך זמן ללא התעסקות יום יומית.

נקבע טיפול נוסף לעוד חודש וחצי – חודשיים, בטיפול נשלים את המקומות החסרים שלא מולאו מהטיפול הקודם או לנוסיף גוון לצבע הגבות עד שנגיע לתוצאה המושלמת.

יתכן ותחושי תחושת גרד מציקה בימים הראשונים שלאחר הטיפול. פציעה מבוקרת בעור יחד עם החדרת הפיגמנט עלולה ליצור קילוף של העור ותחושת גרד ואדמומית. מומלץ להימנע מגירוד האיזור.

בשלב הראשון אנחנו מאבחנים את הגבות, וקובעים היכן צריך למלא או כמה לעבות אותן. נציע לך את צורת הגבות המתאימה לך לתווי הפנים ונגיע להחלטה על צורה ועיצוב.

וכדי שתוכלי להתרשם לפני הטיפול מהתוצאה, אז לפני שנתחיל בטיפול נצייר בעיפרון את הצורה החדשה של הגבות שלך, כך שתוכלי להתרשם מהעיצוב שיהיה לך לאחר הטיפול. ותנסי לדמיין אותן לאחר הטיפול בצבע המתאים. אה, כמה הן יהיו מושלמות…

  • להימנע ממריחה של קרמים למשך שבועיים.
  • להימנע מהרטבת הזור למשך יומיים ולאחר מכן להימנע משטיפה של האזור בסבון.
  • לא להיכנס לבריכות
  • להימנע מחשיפה לשמש
  • להימנע מפעילות גופנית לאומצת